Organisation Hvem er vi

Kredsens tillidsrepræsentanter

CampusU10 - 10.klasse og ungdomskole Frederikssund (280640)

Odinsvej 4G, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4735 2601
Tillidsrepræsentant
Camilla Orye
C_orye@yahoo.com
TR-Suppleant
Helle J B Scherffenberg-Møller
scherffenberg@tdcadsl.dk

Fjordlandsskolen afd. Dalby (225001)

Solbakkevej Dalby , 3630 Jægerspris
Tlf +45 4752 1235
Tillidsrepræsentant
Henrik Søndergaard Jensen
sikavej4@image.dk
TR-Suppleant
Susan Flindt Andersen
susanflindtandersen@gmail.com

Fjordlandsskolen afd. Skibby (229002)

Selsøvej 16, 4050 Skibby
Tlf +45 4759 5870
Tillidsrepræsentant
Kenneth Steen Jensen
kenneth.steen1972@gmail.com
TR-Suppleant
Karen Thanning Andersen
klemhoej@hotmail.com

Fjordlandsskolen afd. Skuldelev (229003)

Sølvkærvej 8, 4050 Skibby
Tlf +45 4752 0380
Tillidsrepræsentant
Rie Koudal Hanegård
riehanegard@icloud.com

Jægerspris Skole (250004)

Møllevej 90, 3630 Jægerspris
Tlf +45 4735 1830
Tillidsrepræsentant
Pernille Ringkjøbing Prag
prpra@frederikssund.dk
TR-Suppleant
Jens Erik Ellegaard-Jensen +45 4731 3369
jensellegaardjensen@gmail.com

Jægerspris skole afd. Heldagsskolen (250005)

møllevej 90-100 , 3600 Frederikssund
Tlf
Tillidsrepræsentant
Christina Jørly Jensen
joerly@jubii.dk
TR-Suppleant
Bjørn Amundsen
bjorn.amundsen@privat.dk

Kærholm afd. Kæret (209901)

Åbjergvej 28, 3600 Frederikssund
Tlf
Tillidsrepræsentant
Melina Neergaard Olsen
mnolsen1973@gmail.com

Kærholm afd. Kølholm (209009)

Marbækvej 43, 3600 Frederikssund
Tlf
Tillidsrepræsentant
Marie Hansen
mariejosephsen@gmail.com
TR-Suppleant
Nicklas Østergaard
nicklasfsk@gmail.com

Slangerup Skole afd. Byvang (233005)

Strandstræde 24, 3550 Slangerup
Tlf
Tillidsrepræsentant
Inger Kirstine Bennedbæk
inger.bennedbaek@gmail.com
TR-Suppleant
Dorte Clement Thaarup
d.c.thaarup@gmail.com

Slangerup Skole afd. Kingo (233004)

Slangerupgårdsvej 11, 3550 Slangerup
Tlf
Tillidsrepræsentant
Ann Heymann Hansen
ann.heymann.hansen@gmail.com
TR-Suppleant
Henrik Nørgaard Kjeldsen
hnkjeldsen@gmail.com

Slangerup Skole afd. Lindegård (233006)

Lindegårds Alle , 3550 Slangerup
Tlf +45 4233 3418
Tillidsrepræsentant
Torben Stanley Stensvig
torben.stensvig@me.com
TR-Suppleant
Stine Kull-Heerwagen
stineheerwagen@hotmail.com

Trekløverskolen afd. Falkenborg (209001)

Ved Kirken 1, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4737 0030
Tillidsrepræsentant
Pia Tjagvad +45 4735 1330
Pia@hassetjagvad.dk
TR-Suppleant
Søren Von Bülow +45 2912 3979
sorenvonbulow@gmail.com

Trekløverskolen afd. Græse Bakkeby (209010)

Højvang 8, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4736 6700
Tillidsrepræsentant
Lisa Niebuhr
mademosegaard@gmail.com
TR-Suppleant
Helle Melholt
helle@melholt.net

Trekløverskolen afd. Marienlyst (209002)

Odinsvej 2, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4737 0060
Tillidsrepræsentant
Anette Johansen
anette_johansen@msn.com

UBK (209200)

Torvet 2, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4736 6300
Tillidsrepræsentant
Tina Due
tina@due2.dk
TR-Suppleant
Charlotte Barfod +45 2467 5210
charlotte_barfod@hotmail.com

UU-Vest, Region Hovedstaden (209201)

Odinsvej 4B, 3600 Frederikssund
Tlf +45 2469 3700
Tillidsrepræsentant
Kristian Holmstrup Kock
tr.uuvest@gmail.com

Ådalens skole (280222)

kornvænget 4, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4737 0007
Tillidsrepræsentant
Stine Thyge Johansen +45 4737 0000
thyling@webspeed.dk
TR-Suppleant
Tina Petersen
tina3630@hotmail.com