Organisation Hvem er vi

Kredsens Arbejdsmiljørepræsentanter (AMR)

CampusU10 - 10.klasse og ungdomskole Frederikssund (280640)

Odinsvej 4G, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4735 2601
Arbejdsmiljørepræsentant
Louise Koch Rosén
Louiserosn@gmail.com

Fjordlandsskolen afd. Dalby (225001)

Solbakkevej Dalby , 3630 Jægerspris
Tlf +45 4752 1235
Arbejdsmiljørepræsentant
Susan Flindt Andersen
susanflindtandersen@gmail.com

Fjordlandsskolen afd. Skibby (229002)

Selsøvej 16, 4050 Skibby
Tlf +45 4759 5870
Arbejdsmiljørepræsentant
Karen Thanning Andersen
klemhoej@hotmail.com

Fjordlandsskolen afd. Skuldelev (229003)

Sølvkærvej 8, 4050 Skibby
Tlf +45 4752 0380
Arbejdsmiljørepræsentant
Charlotte Josefine Pedersen
c.heaven@hotmail.com

Jægerspris Skole (250004)

Møllevej 90, 3630 Jægerspris
Tlf +45 4735 1830
Arbejdsmiljørepræsentant
Lotte Viuf +45 2620 2067
lotteviuf@gmail.com

Jægerspris skole afd. Heldagsskolen (250005)

møllevej 90-100 , 3600 Frederikssund
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Bjørn Amundsen
bjorn.amundsen@privat.dk

Kærholm afd. Kæret (209901)

Åbjergvej 28, 3600 Frederikssund
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Gitte Marianne Hansen
gittemariannehansen@yahoo.dk

Kærholm afd. Kølholm (209009)

Marbækvej 43, 3600 Frederikssund
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Keld Juul Michaelsen
keldjuulmi@gmail.com

Slangerup Skole afd. Byvang (233005)

Strandstræde 24, 3550 Slangerup
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Dorte Clement Thaarup
d.c.thaarup@gmail.com

Slangerup Skole afd. Kingo (233004)

Slangerupgårdsvej 11, 3550 Slangerup
Tlf
Arbejdsmiljørepræsentant
Henrik Nørgaard Kjeldsen
hnkjeldsen@gmail.com

Slangerup Skole afd. Lindegård (233006)

Lindegårds Alle , 3550 Slangerup
Tlf +45 4233 3418
Arbejdsmiljørepræsentant
Stine Kull-Heerwagen
stineheerwagen@hotmail.com

Trekløverskolen afd. Falkenborg (209001)

Ved Kirken 1, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4737 0030
Arbejdsmiljørepræsentant
Søren Von Bülow +45 2912 3979
sorenvonbulow@gmail.com

Trekløverskolen afd. Græse Bakkeby (209010)

Højvang 8, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4736 6700
Arbejdsmiljørepræsentant
Helle Melholt
helle@melholt.net

Trekløverskolen afd. Marienlyst (209002)

Odinsvej 2, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4737 0060
Arbejdsmiljørepræsentant
Hanne Blomberg
hanne.blomberg@gmail.com

UBK (209200)

Torvet 2, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4736 6300
Arbejdsmiljørepræsentant
Rolf Verner Jensen
RolfJensen@smilemail.dk

UU-Vest, Region Hovedstaden (209201)

Odinsvej 4B, 3600 Frederikssund
Tlf +45 2469 3700
Arbejdsmiljørepræsentant
Birthe Østerbye
birtheosterbye@gmail.com

Ådalens skole (280222)

kornvænget 4, 3600 Frederikssund
Tlf +45 4737 0007
Arbejdsmiljørepræsentant
Tina Petersen
tina3630@hotmail.com
Arbejdsmiljørepræsentant
Ole Høyer Jensen
o.h.jensen@email.dk